TIP! Turkish Airlines ✈ Emiráty - akční letenky do Dubaje z Prahy s 3 zavazadly ↔ 10.790 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ Emiráty - akční letenky do Dubaje z Prahy ↔ 10.790 Kč
Rezervace letenky

Nejen Lufthansa už létá nově z Prahy do Dubaje. Představujeme nové akční letenky do Spojených Arabských Emirátů s odlety z ČR v podání oblíbené turecké aerolinky Turkish Airlines. Smartwings výrazně podražila a tak není důvod letět zrovna s ní. Turkish Airlines jsou teď od 500 Kč levnější, kdy to točí tam a zpět za 10.790 Korun.

Kdy letět do Dubaje s Turkish Airlines?

Tato příležitost letět do Emirátů na palubě Turkish Airlines se hodí pro české cestovatele, kteří chtějí vyrazit do Dubaje z Prahy během první poloviny příštího roku. Akci doprovází kalendář volných míst s termíny od 10. ledna 2023 s návraty do 29. června 2023.

Informace k letu

Turkish Airlines létá do Dubaje z Prahy přes turecké hlavní město Istanbul (IST), kde se i přestupuje. Přílety jsou na letiště Dubai airport (DXB). Stejný je i návrat.

Kolik zavazadel sebou do Dubaje?

Limity Turkish Airlines pro přepravu zavazadel jsou velice štědré. Vždyť Lufthansa poskytuje zdarma jen přepravu příručního zavazadla, za to Turkish Airlines celkem tři! Dvě příruční + jedno odbavené do 30 kg!

Tip redakce

Pro úplnost a srovnání najdete níže všechny současné akční linky do Dubaje. Najdete tam lowcosty od Wizz Air a taky nabídku FlyDubai, nebo zmíněné Lufthansy. Nechybí ani Qatar Airways.

Akční letenky do Dubaje

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.