TIP! Turkish Airlines ✈ Čína - akční letenky do Hongkongu z Prahy ještě na tento rok ↔ 14.990 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ Čína - akční letenky do Hongkongu z Prahy ještě na tento rok ↔ 14.990 Kč
Rezervace letenky

V únoru jsme vás informovali o zahájení akčních letů do Číny, kdy v rámci kombinovaného akčního letu Cathay Pacific a British Airways se dá plánovat let do Hongkongu z Česka za třináct tisíc. Jenže kdo chtěl cestovat ještě letos, utřel nos. Tohle se rázem mění s příchodem akce Turkish Airlines, kdy se dá do Hongkongu z Prahy už na podzim.

Do Hongkongu s Turkish Airlines už na podzim!

Akční letenky do Hongkongu s odletem z Prahy od Turkish Airlines jsou o dva tisíce dražší (14.990 Kč), než má její konkurence, ovšem kdo potřebuje cestovat do Číny ještě tento rok, nemá na výběr, jelikož linka od tureckého přepravce je v tomto ohledu nejvýhodnější.

Rezervovat si volné místo na cestě z Česka do Číny (Praha - Hongkong a zpět) u Turkish Airlines k aktuálnímu datu můžeme na dobu od 1. prosince 2023 do 27. února 2024.

Pouze 1 přestup a doprava 3 zavazadel zdarma

Turkish Airlines konkuruje nejen zajímavými termíny, ale také slušným servisem služeb. Mezi hlavní patří doprava 3 kusů zavazadel zdarma (2 příruční + 1 odbavené do hmotnosti 30 kg).

Odlety z Prahy vedou přes Lisabon (přestup) s přistáním na letišti Hongkong (HKG) Hong Kong airport - Hongkong. V ceně je zahrnutý také zpáteční let do České republiky.

Akční letenky do Hongkongu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.