TIP! Turkish Airlines ✈ Brazílie - akční letenky Sao Paulo z Katovic ↔ 12.390 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ Brazílie - akční letenky Sao Paulo z Katovic ↔ 12.390 Kč
Rezervace letenky

Unikl vám prosincový tip na rezervaci akční letenky do Sao Paulo od portugalské letecké jedničky? V tomto roce dostávají zájemci o levný let do Brazílie ještě jednu příležitost. Výhodný trip do Jižní Ameriky teď vytasila aerolinka Turkish Airlines. Jsou tu nejlevnější letenky do Brazílie roku 2022 v podobě Sao Paulo z Katovic za 12.390 Kč.

Kdy letět do Brazílie jenom za 12.390 Kč?

Pozor! Jedná se o výprodej posledních volných míst. Hromadu volné kapacity tady nečekejte. Akce Turkish Airlines je okleštěná pouze na letenky do Sao Paulo s odlety z Katovic na měsíc březen (viz kalendář pod odkazem výše).

Náš tip

Momentálně se neprodává žádný jiný akční let do Brazílie. Z Jižní Ameriky to je ale Peru, Kolumbie a taky Ekvádor.

Akční letenky do Brazílie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.