TIP! Turkish Airlines ✈ Afrika - Sinai - Egypt - akční letenky Sharm El Sheikh z Prahy ↔ 7.390 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ Afrika - Sinai - Egypt - akční letenky Sharm El Sheikh z Prahy ↔ 7.390 Kč
Rezervace letenky

S Turkish Airlines také do Egypta! Nová alternativa akčního letu na poloostrov Sinai vede z České republiky! Jestli vám nevoní lowcosty, ale přesto byste rádi vyrazili do Egypta po vlastní ose nesvázaní cestovkou, mrkněte na nový spoj od tohoto dopravce. Turecká letecká společnost vydala zpáteční letenky do Sharm El Sheikh z Prahy za 7.390 Kč.

Kdy vyrazit z Prahy do Sharm El Sheikh?

Dopravce: Turkish Airlines

Cestovní období: 9. listopad 2023 až 28. březen 2024

Odlet: letiště Praha Václav Havel (PRG) - Česko

Přestup: letiště Istanbul (IST) - Česko

Přílet: letiště Sharm El Sheik (SSH) Ophira airport - Egypt

Zavazadla: 4 zdarma (2 příruční + 2 odbavené)

Bonus: možná prohlídka města Istanbul

Jak se po příletu dostat z letiště?

Taxi - nejrychlejší a nejpohodlnější způsob, jak se dostat do centra Sharm El Sheikh. Cena se pohybuje kolem 10-15 USD, ale je doporučeno sjednat si cenu předem s řidičem.

Shuttle bus - přeprava mezi letištěm a hlavními hotely v centru Sharm El Sheikh je k dispozici prostřednictvím různých dopravců, jako jsou například GoBus nebo Sinai Excursions. Cena za jednu jízdu je obvykle kolem 5-10 USD.

Pronájem auta - pokud chcete mít větší svobodu pohybu a objevovat město a okolí, můžete si pronajmout auto přímo na letišti. Cena za den se pohybuje kolem 20-30 USD.

Místní doprava - místní autobusy a dolmuše jsou levnější alternativou, ale mohou být zdlouhavé a nepohodlné. Cena za jednu jízdu se pohybuje kolem 1-2 USD.

Co dělat v letovisku Sharm El Sheikh?

Největší a nejlepší letovisko v Egyptě - Sharm El Sheikh! Máš před sebou krásné pláže, průzračné moře a spoustu aktivit, takže tady nikdy nebude nuda. Tady je pár tipů na to, co tu můžeš zažít:

Potápění - Nejlepší potápěčské lokality najdeš tady. Podívej se na fascinující koralové útesy, ryby a další mořské živočichy. Proč nezkusit i noční potápění?

Safari na hřbetu velblouda - Pokud máš rád adrenalin, vyzkoušej si projížďku na hřbetu velblouda. Vezme tě to do pouště, kde si můžeš vyzkoušet jízdu na sandboardu.

Vodní sporty - Sharm El Sheikh nabízí řadu vodních sportů, jako je například windsurfing, wakeboarding, vodní lyžování a další. Tak proč nezkusit něco nového?

Relaxace na pláži - Pokud hledáš odpočinek a relaxaci, tak si užij pláže. Najdeš tu nádherné písečné pláže s průzračným mořem.

Výlety do okolí - Pokud máš chuť na trochu dobrodružství, vydej se na výlet do okolí. Navštiv starobylé památky, oázy a národní parky.

Večerní zábava - Sharm El Sheikh nabízí také bohatou noční zábavu. Můžeš si užít večer v některém z mnoha barů, klubů či kasín.

Náš tip

Další levné letenky do Egypta

Akční letenky do Sharm El Sheikh

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.