TIP! Turkish Airlines ✈ Afrika - Keňa - levné letenky Nairobi z Budapešti s 4* aerolinkou ↔ 9.890 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ Afrika - Keňa - levné letenky Nairobi z Budapešti s 4* aerolinkou ↔ 9.890 Kč
Rezervace letenky

Včerejší haló ohledně nových akčních letenek do Keni od 4 hvězdičkové aerolinky Turkish Airlines má pokračování. Jestli vás včera oslnila cena letenek do Nairobi s odletem z Prahy za 11.790 Kč, co řeknete na obdobnou nabídku, která bude o dva tisíce levnější? Mrkněte i na zpáteční letenky Budapešť - Nairobi a zpět za úžasných 9.890 Kč.

Plánujete trip na Safari až v druhé polovině roku, případně až na rok 2023? Turkish Airlines má letenky do Nairobi s odlety z Budapešti právě pro vás. Rozklikněte si modrý odkaz a uvidíte kalendářní období pro lety do Keni od 17. září 2022 do 30. března 2023.

Keňa pouze s jedním kratším přestupem, to je nabídka nadprůměrné a mezi cestovateli hodně oblíbené turecké národní letecké společnosti. Z maďarské Budapešti (BUD) přes turecký Istanbul (IST) až na airport Nairobi (NBO) Jomo Kenyatta - Keňa.

Přeprava tašek a kufrů: Zdarma si můžeme vzít až 3 zavazadla. (2 příruční + 1 podpalubní do 30 kg).

TIP: Levné letenky Keňa aktuální přehled

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.