TIP! ✈ TAP Portugal - Dominikána - akční letenky do Punta Cana z Mnichova 9.990 Kč

TIP! ✈ TAP Portugal - Dominikána - akční letenky do Punta Cana z Mnichova 9.990 Kč
Rezervace letenky

S portugalskou TAP Air Portugal lze opět plánovat zvýhodněný akční let z Německa do Dominikány! Aerolinka na začátku května potěšila dobrodruhy co chtěli letět do Punta Cana z České republiky. Tarif se rychle vyprodal a jiný nebyl k mání. Nyní ale aerolinka doplnila nabídku akčních letenek o Punta Cana s odlety z Mnichova za 9.990 korun.

Identická možnost tady byla už na konci února, mnoho cestovatelů ještě ale nevědělo, jak se bude vyvíjet situace ohledně pandemie. Měsíce už se vše vrací do starých kolejí a tak se po letenkách do Dominikánské republiky s odlety z německého Mnichova za pouhých deset tisíc jenom zapráší.

Stihnout levný lety do Karibiku lze ještě i tento rok. Do Punta Cana s TAP Air Portugal se tam můžeme podívat od 12. září do 26. listopadu. Jedná se o poslední volnou kapacitu, tak si s rezervací pospěšte.

Linka z Mnichova obsahuje přestup v Lisabonu. Punta Cana (PUJ) airport - Dominikánská republika. Zpáteční let obsahuje i přepravu příručního zavazadla.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.