HIT! TAP Portugal ✈ Azory - ostrov Sao Miguel - levné letenky Ponta Delgada z Prahy ↔ 5.690 Kč

TIP! TAP Portugal ✈ Azory - ostrov Sao Miguel - levné letenky Ponta Delgada z Prahy ↔ 5.690 Kč
Rezervace letenky

Je tu lukrativní pozvánka na Sao Miguel, největší ostrov Azorského souostroví v Atlantiku. Ostrov známý svou překrásnou přírodou, sopečnou krajinou a termálními prameny, nabízí i různé outdoorové aktivity, jako je turistika, horská cyklistika a pozorování velryb. Zároveň zde najdete malebná městečka, historické památky a vynikající azorskou kuchyni.

Na Sao Miguel z Prahy v akci jen za 5.690 Kč!

Jen pro srovnání, TAP Air Portugal má skoro dva identické tarify, jen s odlišnými termíny. Rozdíl je markantní. Kdo chce letenky na Azorské ostrovy s odletem z Česka, nechť se inspiruje akcí za pouhých 5.690 Kč. Pro informaci, zpáteční letenka na Sao Miguel (Ponta Delgada z Prahy) na Říjen stojí úsměvných 12.690 Kč.

Dopravce: TAP Air Portugal

Cestovní období: 29. listopad 2023 až 22. únor 2024

Odlet: Praha (PRG) Václav Havel Arpt Česká republika

Přestup: Lisabon (LIS) Lisboa Portugalsko

PříletPonta Delgada (PDL) Nordela Arpt Portugalsko

Zavazadla: 1 kus příručního zavazadla je zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště do města?

Z letiště Nordela na ostrově São Miguel se můžete dostat do centra města Ponta Delgada několika způsoby:

1. Autobus: Nejlevnější možností je využít autobusovou linku číslo 245. Jízdné za dospělého cestujícího činí přibližně 3 EUR. Autobusy jezdí pravidelně a doba jízdy z letiště do Ponta Delgada trvá přibližně 15-20 minut.

2. Taxi: Pokud preferujete pohodlí a rychlost, můžete využít taxislužby. Ceny se liší v závislosti na vzdálenosti a dopravních podmínkách, ale odhadovaná cena za přepravu z letiště do centra města se pohybuje kolem 15-20 EUR.

3. Pronájem auta: Pokud plánujete prozkoumat São Miguel a chcete mít větší flexibilitu, můžete si pronajmout auto na letišti. Ceny za pronájem auta se liší v závislosti na typu vozidla a délce pronájmu.

Co dělat na ostrově Sao Miguel?

Na ostrově São Miguel na Azorských ostrovech se nachází mnoho lákadel a atrakcí, které stojí za návštěvu. Mezi nejpopulárnější patří:

1. Jezero Lagoa das Sete Cidades: Toto malebné jezero s rozdělením na modrou a zelenou část je jedním z nejkrásnějších míst na ostrově. Nabízí nádherné výhledy a možnost procházek kolem jezera.

2. Termální lázně Caldeira Velha: Tato přírodní termální lázeň se nachází v krásném tropickém prostředí a nabízí relaxaci ve vroucích pramenech a příjemném prostředí deštného lesa.

3. Pico do Fogo: Tato aktivní sopka nabízí úchvatný výhled na ostrov a okolní krajinu. Je možné vystoupat na vrchol a obdivovat jedinečný vulkanický kráter.

4. Město Ponta Delgada: Hlavní město ostrova nabízí bohatou historii, malebné uličky, náměstí plné kaváren a restaurací a také nádhernou přístavní promenádu.

5. Plantáže čaje Gorreana: Navštivte jednu z nejstarších plantáží čaje v Evropě a prohlédněte si proces výroby čaje. Zde si můžete vychutnat čerstvě připravený šálek čaje a obdivovat nádhernou přírodu.

6. Jezero Lagoa do Fogo: Další překrásné jezero, obklopené zelenými horami a lesy. Je ideální pro krásné výlety a pikniky v přírodě.

7. Útesy Mosteiros: Tento malebný pobřežní region nabízí úchvatné výhledy na moře a přírodní bazény, kde se můžete osvěžit.

8. Zámek Palácio de Santana: Navštivte tento historický palác, který slouží jako sídlo prezidenta Azorských ostrovů. Obdivujte jeho architekturu a procházejte se po krásných zahradách.

9. Jeskyně Gruta do Carvão: Prozkoumejte jednu z nejdelších a nejzajímavějších sopečných jeskyní na Azorách. Projděte se podzemím a obdivujte krásné vápencové formace.

10. Pláže: Ostrov nabízí několik krásných pláží, jako je Pláž Praia Formosa nebo Pláž Praia da Ribeira Quente. Užívejte si slunce, relaxujte na písku a vychutnávejte si krásy oceánu.

Akční letenky Ponta Delgada

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.