TIP! TAP Portugal ✈ Afrika - Gambie - akční letenky Banjul z Prahy ↔ 9.990 Kč

TIP! TAP Portugal ✈ Afrika - Gambie - akční letenky Banjul z Prahy ↔ 9.990 Kč
Rezervace letenky

Podruhé v historii našeho už téměř patnáctiletého sledování levných letenek máme šanci získat akční letenku do Gambie s odletem z České republiky. Podobně jako před třemi lety, i nyní za zrodem stojí portugalská letecká jednička TAP Air Portugal. Co si pro nás přichystala? Jsou to zpáteční letenky do Banjul z Prahy za 9.990 Kč.

Kdy letět do Gambie?

Když se taková letenka do Banjulu objevila naposled, byla dostupná pouze ve výprodeji na zanedbatelný počet míst. Nyní je situace růžovější. Odlétat do Gambie z Česka se dá od 27. října a taky během listopadu 2022 a poté taky v lednu, únoru a březnu 2023.

Jak poletím do Gambie?

Start z letiště Praha probíhá v podání letecké společnosti TAP Air Portugal. Když jde o portugalskou aerolinku, letí se přes Lisabon. Tam se nezdržíme dlouho a pokračujeme do cílové destinace v Africe a to letiště Banjul (BJL) Yundum airport - Gambie.

Doprava zavazadel

Jedno zdarma na palubě.

Náš tip

Tato letenka se řadí do kategorie "vzácné" a proto se vyplatí plánování celého tripu co nejvíce urychlit.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.