TIP! TAP Air Portugal ✈ USA - akční letenky do New Yorku z Barcelony, Mnichova a Prahy od ↔ 6.590 Kč

TIP! TAP Air Portugal ✈ USA - akční letenky do New Yorku z Mnichova ↔ 8.690 Kč

Kdo má momentálně nejlevnější letenky do New Yorku? Své čtvrt roku staré tarify oprášila letecká společnost TAP Air Portugal. Kdo si rád totiž k tomu přídá i výlet do Barcelony, odkud je odlet, zaplatíme pouhých 6.590 Kč. Pro konzervativnější cestovatele, kteří se budou chtít u letu do USA vyhnout odletu ze Španělska, tu je i verze z Mnichova.

Letenky New York s odlety z Barcelony od TAP Air Portugal se dají objednávat na podzim a zimu. Kalendář vybízí k cestě od 1. listopadu 2022 do 25. března 2023. Letí se přes portugalský klenot jménem Lisabon.

Druhá varianta Mnichov - New York a zpět od TAP stojí 8.690 Kč a dostupnost volných míst je stejná, tedy listopad až březen. Doprava jednoho palubního zavazadla je bez doplatku.

Letošní data už jsou tedy značně prořídlá.

Jako překvapení nakonec bychom zmínili i letenky TAP s odletem z ČR na trase Praha - New York a zpět za příjemných 10.590 Kč.

Akční letenky do New Yorku

 

Další tipy na letenky do USA

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.