TIP! TAP Air Portugal ✈ Portugalsko - Azorské ostrovy - Sao Miguel - akční letenky Ponta Delgada z Prahy ↔ 5.690 Kč

TIP! TAP Air Portugal ✈ Portugalsko - Azorské ostrovy - akční letenky Ponta Delgada z Prahy ↔ 5.690 Kč
Rezervace letenky

Navštivte překrásný ostrov, kde se příroda vyřádila ve velkém stylu! Je tu podzimní pozvánka na portugalský ostrov Sao Miguel. Na Azorské ostrovy létá výhodná portugalská národní aerolinka TAP. Aktuálně je zpáteční letenka z ČR levnější než z Vídně. Právě teď máme na dosah lety do Ponta Delgada z Prahy a zpátky za 5.690 Kč.

Kdy letět na Azorské ostrovy

Bohatá nabídka termínů nám dovolí letět na Azorské ostrovy letos na podzim, v zimě a taky příští rok. Letenky na ostrov Sao Miguel z Prahy mají dostupnost až do 27. července 2023. Podmínky letecké společnosti TAP Air Portugal platí jen při aktuální rezervaci.

Cesta na ostrov Sao Miguel

Lety jsou vypravovány leteckou společností TAP Air Portugal z letiště Praha (PRG) Václav Havel Arpt Česká republika s následným přestupem v portugalském hlavním městě Lisabon (LIS). Po přestupu pokračujeme na Azory - letiště Ponta Delgada (PDL) Nordela Arpt Portugalsko.

Doprava zavazadel u TAP Portugal

Jedno zavazadlo o s maximálními rozměry 55 x 40 x 20 cm a váhou do 8 kg je v ceně letenky. Navíc si sebou můžete na palubu bez doplatku vzít malý osobní předmět 40 x 30 x 15 cm.

Náš tip

Obvykle se na ostrov Sao Miguel o něco málo více vyplatí letenka s odletem z Vídně. Nyní je to ale naopak a takový spoj stojí o tisíc Korun více než odlet z Česka, tak toho využijte. Níže máte na dosah i další varianty.

Akční letenky Ponta Delgada

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6290 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.