TIP! TAP Air Portugal ✈ Portugalsko - akční letenky do Lisabonu z Vídně ↔ 2.690 Kč

TIP! TAP Air Portugal ✈ Portugalsko - akční letenky do Lisabonu z Vídně ↔ 2.690 Kč
Rezervace letenky

Favorit číslo jedna mezi destinacemi ideálních k aktuálnímu vycestování? Těžko takhle posoudit a označit pouze jednu lokalitu. Velkému zájmu o výhodné lety čelí nově doplněný a zlevněný tarif aerolinek TAP Portugal do hlavního města Portugalska. Nynější podmínky dovolují uskutečnit rezervaci letenky do Lisabonu z Vídně za 2.690 Kč.

Kdy vyrazit do Lisabonu na křídlech TAP Portugal

K dispozici jsou termíny s odlety již od podzimu. Letenky Vídeň - Lisabon a zpět od dopravce TAP Air Portugal vybírejte přes kalendář volných míst s odlety od 19. listopadu. Kapacita míst zasahuje až do 16. března 2023.

Do Lisabonu bez přestupu!

V tomto případě neočekávejte přestup. Odlétá se z vídeňského letiště Schwechat v Rakousku (VIE) a přistává se na letišti Lisabon (LIS) Lisboa - Portugalsko. Doba přímého letu je 3 hodiny a 30 minut.

Doprava zavazadel do Lisabonu

Příruční zavazadlo u TAP Air Portugal musí být do rozměrů 55x40x20 cm a 8 kg. Zdarma je i příruční taška 40x30x15 cm do 2 kg.

Náš tip

Faro, Funchal, Porto, Lisabon, to jsou všechno destinace, kam lze letět velmi levně. Situaci si zmapujete o něco níže v přehledu letenek do Portugalska.

Akční letenky do Portugalska TOP 10

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.