TIP! TAP Air Portugal ✈ Mosambik - akční letenky Maputo z Vídně ↔ 14.790 Kč

TIP! TAP Air Portugal ✈ Mosambik - akční letenky Maputo z Vídně ↔ 14.790 Kč
Rezervace letenky

Je tu netuctová pozvánka k jihovýchodnímu pobřeží Afriky. V akci je nyní dostupná bývalá portugalská kolonie. Je to země s velkým turistickým potenciálem, takže ideální cíl pro náročného turistu chtějíc do Afriky. Výhodné podmínky nastavila TAP Portugal Airlines. V systému najdeme nové letenky do Mosambiku - Maputo z Vídně za 14.790 Kč.

Na kdy bookovat letenky do Mosambiku?

Vzhledem k tomu, že u TAP Air Portugal jde o výprodej, nabídka je značně omezená. V tomhle případě pouze na měsíc březen. Zpáteční letenky Maputo z Vídně připadají v úvahu při odletech mezi 3. až 19. březnem s návraty do 23. března 2023.

Do Mosambiku přes Lisabon!

Linka na jihovýchodní pobřeží Afriky aerolinek TAP Air Portugal začíná na letišti ve Vídni (VIE) s následným přestupem v Portugalsku. V Lisabonu strávíme 2 až 4 hodiny. Poté pokračujeme na konečné letiště Maputo (MPM) Maputo airport - Mosambik. V ceně je zahrnuta také doprava 1 příručního zavazadla a také návrat.

Akční letenky Maputo

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.