TIP! ✈ TAP Air Portugal - letenky na Svatý Tomáš a Princův ostrov z Vídně ↔ 12.790 Kč

TIP! ✈ TAP Air Portugal - letenky na Svatý Tomáš a Princův ostrov z Vídně ↔ 12.790 Kč
Rezervace letenky

Máte zálusk na odlehlé pláže stranou masového turismu, kde budete většinou sami? Po pandémii pro nás pomalu nastávají cestovatelské žně. Je tu vzácná raritka na dobrodružný trip od portugalských aerolinek TAP Air Portugal - akční letenky na Svatý Tomáš a Princův ostrov s odletem z nedaleké Vídně za příjemných 12.790 Kč.

Na takto exotická místa se cestuje nejčastěji na podzim a v zimě, kdy jsou tady nízké teploty. Na Svatém Tomáši a Princově ostrově se totiž ohřejeme po celý rok.

Kdy se tedy vypravit? S TAP Air Portugal z Vídně je možné bookovat letenky na Svatý Tomáš a Princův ostrov při odletech od 1. listopadu 2022 do 30. března 2023.

TIP: Na Svatý Tomáš a Princův ostrov jsme mohli objednávat letenky už v lednu. Odlétalo se z Mnichova a akce je navíc vyprodaná. Varianta od TAP tak zůstává jediná. Kdo tohle prováhá, na další příležitost si nejspíše počká dlouho.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.