TIP! TAP Air Portugal ✈ Brazílie - akční letenky Sao Paulo z Mnichova ↔ 12.990 Kč

TIP! TAP Air Portugal ✈ Brazílie - akční letenky Sao Paulo z Mnichova ↔ 12.990 Kč
Rezervace letenky

V rámci podzimní akce aerolinek TAP Air Portugal na Jižní Ameriku se už v září naskytla možnost naplánovat si lety do brazilského města Sao Paulo. Zmiňovaná varianta s odletem z Berlína se sice vyprodala, ale je tu další. Tentokrát se můžeme vydat z Mnichova. Obousměrné letenky do Sao Paulo se prodávají za 12.990 Kč.

Dostupnost letenek do Sao Paulo

Do Brazílie až od jara příštího roku. TAP Air Portugal láká cestovatele na letenky do Sao Paulo z Mnichova s termíny odletu od 18. dubna 2023 do 7. června 2023, kdy jsou poslední návraty. Akce je opět platná jenom do vyprodání, nebo ji z prodeje taky dříve může stáhnout samotná letecká společnost.

Jak se letí do Sao Paulo?

Náš trip do Jižní Ameriky začíná na letišti Mnichov (MUC) - Německo s následným příletem do portugalského Lisabonu (LIS), kde se jeden den zdržíme. To je skvělá příležitost k prohlídce jednoho z nejhezčích měst Evropy. Přílety jsou na letiště Sao Paulo (GRU) Guarulhos airport - Brazílie. Úplně stejně budeme poté cestovat i zpátky.

Náš tip

Nevyhovuje vám odlet z Mnichova, jelikož to máte daleko? Za příplatek má TAP Portugal i akční letenky do Sao Paulo s odletem z Vídně. Zpáteční linka se momentálně prodává za 14.590 Kč. Kompletní přehled levných letenek do Brazílie je k nahlédnutí zde.

Akční letenky Sao Paulo

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.