TIP! Swiss International Air Lines ✈ Island - akční letenky Akureyri z Prahy ↔ 7.990 Kč

TIP! Swiss International Air Lines ✈ Island - akční letenky Akureyri z Prahy ↔ 7.990 Kč
Rezervace letenky

Tak to tu ještě nebylo! Na Island už nemusíme nutně cestovat jenom spojem do hlavního města Reykjavíku. Nově se mezi akčními lety objevuje letecká linka švýcarské letecké společnosti Swiss International Air Lines do čtvrté největší metropole na Islandu. Představujeme zpáteční letenky do Akureyri z Prahy 7.990 Kč. Stihneš objednat?

Kdy letět do Akureyri?

Nová letecká linka z Prahy na Island od Swiss Airlines je dostupná ve výprodeji posledních míst na léto, konkrétně prázdniny. Akční letenky do Akureyri bookujte na odlety od 7. července do 4. srpna s návraty od 22. července do 12. srpna 2023.

Jak se letí do Akureyri?

Odlétá se klasicky z Prahy. Linka má pak jeden přestup ve Švýcarsku na letišti Curych (ZRH) Zurich Airport. Za hodinku a půl pokračujeme do Akureyri (AEY) Akureyri - Island. V ceně je i letenka z Islandu zpátky do Česka.

Doprava zavazadel na Island

Do Akureyri máme v ceně zpáteční letenky Swiss Airlines také dopravu dvou zavazadel. Dělí se na jedno odbavené a jedno příruční.

Náš tip

Máme pro vás až 6 tarifů do země ohně a ledu již od 2.194 Kč. Mrkněte na stránku levné letenky na Island.

Akční letenky Akureyri

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.