TIP! Swiss Airlines - USA - levné letenky New York z Prahy (zpáteční) také na příští léto 10.990,- Kč

TIP! Swiss Airlines - USA - levné letenky New York z Prahy (zpáteční)  10.990,- Kč
Rezervace letenky

Oznámení datumu spuštění cestování do USA pro očkované z EU z konce minulého týdne už berou v potaz i další letecké společnosti a tak je opět z čeho vybírat. Jako první v tomto týdnu přichází s akčními lety do USA švýcarská aerolinka Swiss Airlines. Je tu obousměrná letenka New York z Prahy za částku 10.990,- Kč.

Letenky Praha - New York a zpět v podání Swiss Airlines vychází v polovině října na jedenáct tisíc. Co vše je v tarifu do USA zahrnuto a co vše se v něm nabízí?

Hlavně to jsou letenky do New Yorku s odlety z naší země v termínech od 1. listopadu 2021 až do 29. září 2022. Velkou výhodou jsou tady volné levné letenky na hlavní turistickou sezónu o letních prázdninách, kdy chce letět do Spojených států každý.

Linka má pouze jeden přestup, kde ani nebudeme zbytečně čekat. Swiss Airlines totiž létá přes Curych, odkud vyrazíme do New Yorku (JFK) - USA za půldruhé hodiny.

V ceně letenky je doprava 1 kusu příručního zavazadla.

Dopravce: Swiss Airlines

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.