TIP! Swiss Airlines - Švýcarsko - levné letenky Cürych z Prahy (tam i zpět) také na letní prázdniny 3.390,- Kč

TIP! Swiss Airlines - Švýcarsko - levné letenky Cürych z Prahy (tam i zpět) 3.390,- Kč
Rezervace letenky

Jak se dostat do hlavního města Švýcarska? Poslední tip na letenky do Cürychu od Sichuan Airlines a taky Vueling Airlines už zavál čas a tak je nejvyšší čas si připomenout aktuální možnosti. Jedinou smysluplnou variantu nabízí letecká společnost Swiss Airlines. Jedná se o lety Praha - Cürych a zpět za 3.390,- Kč.

Swiss Airlines, to je vlajková letecká společnost Švýcarska, která momentálně disponuje letenkami do Cürychu z Prahy na datumy odletu od 29. listopadu 2021 až do 30. října 2022. Kalendář zahrnuje i letenky do Švýcarska na letní prázdniny.

Přímý let z ruzyňského letiště Václava Havla v Praze (PRG) na letiště Curych (ZRH) Zurich Airport - Švýcarsko zabere asi půldruhé hodiny.

Swiss Airlines poskytuje podobně jako u lowcost letů přepravu příručního zavazadla zdarma i když je toto klasický zpáteční let, nikoliv nízkonákladový.

Co dalšího z levných letenek do Švýcarska? Je to například Ženeva a Basilej od Easyjet. Podrobnosti zde.

Dopravce: Swiss

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.