TIP! Swiss Airlines - Spojené státy americké (USA) - Kalifornie - levné letenky San Francisco z Prahy (zpáteční) 12.990,- Kč

TIP! Swiss airlines - Spojené státy americké (USA) - Kalifornie - levné letenky San Francisco z Prahy (zpáteční) 12.990,- Kč
Rezervace letenky

Náš monitor akčních letů do USA zachytil novou příležitost švýcarských aerolinek s odletem z Česka. Dobré cestovatelské vyhlídky předkládá letecká společnost Swiss Airlines jakožto nováček na trase do státu Kalifornie s odlety z naší vlasti. Na co se těšit? Jsou to akční lety Praha - San Francisco a zpět za 12.990,- Kč.

Dostupnost: Obousměrné akční lety do USA (Kalifornie) s 4* leteckou společností Swiss Airlines lze využít už za týden! Cestovní období u švýcarského dopravce začíná 2. únorem 2022. Volné místo lze objednávat až do 26. června, což už je začátek léta.

Proč letět do Kalifornie se Swiss Airlines? Protože létá z Prahy, je to nadprůměrná letecká společnost, nabízí termíny i na léto (pouze začátek), jenom jeden krátký přestup a taky dopravu 2 kusů kabinových zavazadel.

Dopravce: Swiss Airlines

Tip: Připravili jsme si pro vás TOP 10 nejlevnějších letenek do USA.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.