TIP! Swiss Airlines ✈ akční letenky na ostrov Mauricius z Prahy ↔ 12.990 Kč

TIP! Swiss Airlines ✈ akční letenky na ostrov Mauricius z Prahy ↔ 12.990 Kč
Rezervace letenky

Objevte ráj na zemi v podobě Mauricia, kde bílé písečné pláže splývají s tyrkysovým mořem a tropickými zahradami. Při potápění objevíte podmořský svět plný barevných korálů a exotických ryb, zatímco vnitrozemí ostrova skrývá majestátní hory a tajemné pralesy, které lákají k průzkumu. Teď s novou akcí na Mauricius od Swiss Airlines.

Letenky na Mauricius z Prahy jen za 12.990 Kč

O nejlevnější letenky na Mauricius spolu soupeří Turkish Airlines, Kenya Airways, Emirates Airlines a Swiss Airlines. Nejvýhodnější podmínky má nyní právě švýcarská národní aerolinka, která aktuálně trumfla i dopravce Kenya Airways. Jedná se o výprodej termínů na přelomu zimy a jara.

Dopravce: Swiss Airlines

Cestovní období: březen 2024

Odlet: Praha (PRG) Václav Havel Arpt Česká republika

Přestup: Curych (ZRH) Zurich Airport Švýcarsko (cca 2h)

Přílet: Mauricius (MRU) Plaisance Arpt - Mauricius

Zavazadla: 1 ks příruční zdarma

Jak se po příletu na Mauricius dostat z letiště?

Cesta z mezinárodního letiště Sir Seewoosagur Ramgoolam (MRU) na Mauriciu do centra ostrova zahrnuje několik možností dopravy, které se liší cenou a dobou cesty. Níže jsou možnosti seřazeny od nejlevnější po nejdražší:

1. **Autobus**: Nejlevnější možností je místní autobus. Ceny se pohybují od několika desítek mauricijských rupií v závislosti na destinaci. Cesta do centra ostrova může trvat 1 až 2 hodiny, v závislosti na dopravní situaci a vzdálenosti.

2. **Sdílený minivan nebo shuttle služby**: Tyto služby nabízejí poměrně ekonomickou alternativu, s cenami obvykle mírně vyššími než u autobusu. Cesta do centra může trvat kolem 1 hodiny. Je vhodné si službu rezervovat předem.

3. **Taxi**: Taxi služby jsou dostupné přímo na letišti a jsou pohodlnější, ale dražší než autobusy nebo sdílené minivany. Ceny se mohou pohybovat od několika set do tisíc mauricijských rupií v závislosti na vzdálenosti a dohodě s řidičem. Cesta do centra trvá obvykle 45 minut až 1 hodinu.

4. **Pronájem auta**: Pro ty, kteří chtějí větší flexibilitu a pohodlí, je možnost pronájmu auta přímo na letišti. To je nejdražší možnost, ale nabízí maximální svobodu při průzkumu ostrova. Cena závisí na typu vozidla a délce pronájmu.

Je důležité si ověřit aktuální ceny a dostupnost služeb předem, protože se mohou lišit v závislosti na sezóně a aktuální poptávce.

Co dělat na Mauriciu?

Mauricius, ostrov v Indickém oceánu, je známý svými nádhernými plážemi, exotickou přírodou a bohatou kulturou. Zde je 15 atrakcí a zajímavostí, které můžete na Mauriciu navštívit:

1. **Návštěva Le Morne Brabant** - Majestátní hora, která je na seznamu světového dědictví UNESCO.
2. **Procházka po Pamplemousses Botanical Garden** - Jeden z nejstarších botanických zahrad na světě.
3. **Objevování Île aux Cerfs** - Malebný ostrůvek s krásnými plážemi a golfovým hřištěm.
4. **Návštěva Black River Gorges National Park** - Park s nádhernými výhledy, turistickými stezkami a bohatou faunou a flórou.
5. **Prohlídka Chamarel Waterfall and Seven Coloured Earths** - Nádherný vodopád a jedinečná geologická atrakce.
6. **Výlet na ostrov Ile aux Aigrettes** - Přírodní rezervace s endemickými druhy rostlin a zvířat.
7. **Návštěva Grand Bassin (Ganga Talao)** - Posvátné jezero a významné místo pro hinduisty.
8. **Procházka po Port Louis** - Hlavní město s živým trhem, historickými budovami a muzei.
9. **Návštěva Casela World of Adventures** - Park s divokými zvířaty, atrakcemi a aktivitami pro rodiny.
10. **Prohlídka Château de Labourdonnais** - Historický zámek s krásnými zahradami a destilérií rumu.
11. **Objevování Blue Bay Marine Park** - Oblast s bohatým podmořským životem, ideální pro šnorchlování a potápění.
12. **Návštěva Trou aux Cerfs** - Vyhaslý vulkán s nádherným výhledem na ostrov.
13. **Výlet na Flic en Flac Beach** - Populární pláž s bílým pískem a křišťálově čistou vodou.
14. **Prohlídka Sugar Museum and Factory** - Muzeum věnované historii produkce cukru na Mauriciu.
15. **Návštěva Rochester Falls** - Malebný vodopád v tropickém prostředí.

Mauricius je ideální destinací pro milovníky přírody, dobrodružství a relaxace na pláži, nabízející široký výběr aktivit a zážitků.

Všechny akční letenky na Mauricius

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

 

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.