TIP! Swiss Air Lines ✈ Emiráty - akční letenky Dubaj z Prahy ↔ 10.790 Kč

TIP! Swiss Air Lines ✈ Emiráty - akční letenky Dubaj z Prahy ↔ 10.790 Kč
Rezervace letenky

S kým letět do Dubaje, když oblíbená Qatar Airways momentálně z akční scény úplně vyklidila pole? Jsou tu i čtyřhvězdičkoví dopravci. Hlavním kandidátem je švýcarská vlajková aerolinka Swiss Air Lines. Jestli se neradi přehrabujete v lowcost letenkách, je uvedená nadprůměrná aerolinka správná volba. Dubaj z Prahy prodává za 10.790 Kč.

Kdy vyrazit na dovolenou do Dubaje?

Vydejte se s dopravcem Swiss Air Lines ještě v tomto roce, nebo až příští rok. V případě první volby však už můžeme čerpat jen z posledního výprodeje letenek do Dubaje z Prahy. Odlety 29. listopadu a návraty 6. a 7. a 8. prosince 2022. Na rok 2023 je situace daleko růžovější. Od 5. ledna je hromada volných míst s návraty až do 30. května 2023. Podmínky platí je při aktuální rezervaci letenky.

Jak se letí do Emirátů?

Nemáte rádi zdlouhavé lety? Tento má oproti nízkonákladovým linkám sice jeden přestup, za to však velmi krátký. Odlétá se z letiště Praha (PRG) - Česko s přestupem v Curychu (ZRH) - Švýcarsko (cca hodina). Přílety Swiss Air Lines vedou na letiště Dubaj (DXB) Dubai Intl Arpt - Spojené Arabské Emiráty. V částce 10.790 Kč je i zpáteční letenka.

Doprava zavazadel u Swiss Air Lines

Dvě zdarma s námi na palubu! Rozměry příručního zavazadla – 55 x 40 x 23 cm. Dále je možné u Swiss Air Lines vzít si na palubu menší osobní zavazadlo o rozměrech 40 x 30 x 10 cm.

Náš tip

Obousměrné lety do Dubaje začínají na částce 3.088 Kč. Celkem tam nyní vede 12 akčních letů. Nevěříte? Koukněte dole na čerstvý přehled.

Akční letenky do Dubaje

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.