TIP! Spojené státy americké (USA) - přímé lety bez přestupu Chicago z Vídně a Mnichova ↔ 11.990 Kč

TIP! Spojené státy americké (USA) - přímé lety bez přestupu Chicago z Vídně a Mnichova ↔ 11.990 Kč
Rezervace letenky

Po necelém měsíci aktualizujeme přehled zpátečních akčních letenek do Chicaga. Dnes si klade za cíl ukázat vám dvě nové linky společností Austrian Airlines a Lufthansy, které jsou výhradně bez jakéhokoliv přestupování. Do letadla nasednete buď ve Vídni nebo Mnichově a vystoupíte až v americkém Chicagu. To vše za dvanáct tisíc Korun.

Přehled přímých letů do Chicaga (bez přestupu)

1. Austrian Airlines - USA - Chicago z Vídně 11.990 Kč - cestovní období 19. říjen 2022 až 30. červenec 2023.

2. Lufthansa - USA - Chicago z Mnichova za 11.990 Kč - cestovní období 9. listopad 2022 až 3. květen 2023.

Náš tip

Nechcete být v nabídce letenek do Chicaga omezeni jen na přímé lety, protože vám například lépe sedne odletět z Česka? V takovém případě se dají ušetřit ještě dva tisíce. Z Prahy do Chicaga létá například TAP Portugal za deset tisíc.

Akční letenky Chicago

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.