TIP! Španělsko - Kanáry - Fuerteventura - levné letenky Puerto del Rosario (zpáteční) od 1.530,- Kč

TIP! Španělsko - Kanáry - Fuerteventura - levné letenky Puerto del Rosario (zpáteční) od 1.530,- Kč
Rezervace letenky

Kde se ohřát mimo letní sezónu a kam vyrazit za odpočinkem? Doporučujeme Kanárské ostrovy! Jako ideální i cenově se teď například jeví levné letenky na ostrov Fuerteventura. Aerolinka Ryanair režíruje výhodné lety do Puerto del Rosario při odletech z dobře dostupného německého Berlína. Zpáteční let se prodává od 1.530,- Kč.

Dostupnost: Fičet na Kanáry můžeme už tento měsíc, ale kdy je to nejvýhodnější? Letenka do Puerto del Rosario teď vychází nejlépe na přelom listopadu a prosince. Zacílíme li u těchto zpátečních letu na Fuerteventuru právě na vybrané dny v tomto odbdobí, nemusíme zaplatit vícve než patnáctset korun. Kompletní cestovní období je 16. říjen 2021 až 26. březen 2022.

Je to lowcost let, takže klasicky je v částce započten i zpáteční let a doprava jednoho příručního zavazadla.

Odlétá se z Berlína, kam se dostaneme z Prahy například vlakem ČD od 370,- Kč, nebo autobusy Flixbus od 390,- Kč. Z Berlína se už letí přímo na Kanárské ostrovy. Přistání je na letišti Puerto Del Rosario (FUE) Fuerteventura airport - Španělsko. Let trvá 5 hodin.

Toto je jenom jedna z nabídek na Kanáry. Dále připadá v úvahu i třeba La Palma, Gran Canaria, nebo Tenerife. Všechny podrobnosti o aktuálních tipech najdete na odkazu levné letenky na Kanárské ostrovy.

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.