TIP! Španělsko ✈ Kanáry - červnový přehled letenek na ostrov Lanzarote ↔ od 2.477 Kč

TIP! Španělsko ✈ Kanáry - červnový přehled letenek na ostrov Lanzarote ↔ od 2.477 Kč

Jak vyrazit na Kanárské ostrovy formou individuální dopravy? Rozhodování by vám mohl usnadnit červnový přehled letů na španělský ostrov Lanzarote. Nejvýhodnější dopravu obvykle nabízí Ryanair, který nás tam dostane z Vídně, Bratislavy a Berlína. Alternativně tu je i EasyJet, jenž na první pohled disponuje nejlevnější letenkou na Lanzarote.

Přehled tarifů na ostrov Lanzarote

1. EasyJet - letenky na Lanzarote s odletem z Berlína od 2.477 Kč. Dostupnost volných míst 30. říjen 2022 až 21. březen 2023.

2. Ryanair - letenky na Lanzarote s odletem z Vídně od 2.564 Kč. Dostupnost volných míst 25. červen 2022 až 24. březen 2023.

3. Ryanair - letenky na Lanzarote s odletem z Bratislavy od 3.116 Kč. Dostupnost volných míst 25. červen 2022 až 25. březen 2023.

4. Ryanair - letenky na Lanzarote s odletem z Berlína od 3.447 Kč. Dostupnost volných míst 1. listopad 2022 až 31. leden 2023.

Informace k letům

Přílety vedou na letiště  Lanzarote (ACE) Lanzarote airport - Španělsko. Všechny uvedené letecké tarify jsou nízkorozpočtové a obsahují i návrat zpět.

Akční letenky na Lanzarote

 

Přehled dalších letenek na Kanárské ostrovy

Lanzarote, Gran Canaria, Fuerteventura, Tenerife - aktuální přehled zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.