TIP! Španělsko ✈ Kanáry - červnový přehled letenek na ostrov Lanzarote ↔ od 2.477 Kč

TIP! Španělsko ✈ Kanáry - červnový přehled letenek na ostrov Lanzarote ↔ od 2.477 Kč

Jak vyrazit na Kanárské ostrovy formou individuální dopravy? Rozhodování by vám mohl usnadnit červnový přehled letů na španělský ostrov Lanzarote. Nejvýhodnější dopravu obvykle nabízí Ryanair, který nás tam dostane z Vídně, Bratislavy a Berlína. Alternativně tu je i EasyJet, jenž na první pohled disponuje nejlevnější letenkou na Lanzarote.

Přehled tarifů na ostrov Lanzarote

1. EasyJet - letenky na Lanzarote s odletem z Berlína od 2.477 Kč. Dostupnost volných míst 30. říjen 2022 až 21. březen 2023.

2. Ryanair - letenky na Lanzarote s odletem z Vídně od 2.564 Kč. Dostupnost volných míst 25. červen 2022 až 24. březen 2023.

3. Ryanair - letenky na Lanzarote s odletem z Bratislavy od 3.116 Kč. Dostupnost volných míst 25. červen 2022 až 25. březen 2023.

4. Ryanair - letenky na Lanzarote s odletem z Berlína od 3.447 Kč. Dostupnost volných míst 1. listopad 2022 až 31. leden 2023.

Informace k letům

Přílety vedou na letiště  Lanzarote (ACE) Lanzarote airport - Španělsko. Všechny uvedené letecké tarify jsou nízkorozpočtové a obsahují i návrat zpět.

Akční letenky na Lanzarote

 

Přehled dalších letenek na Kanárské ostrovy

Lanzarote, Gran Canaria, Fuerteventura, Tenerife - aktuální přehled zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.