TIP! Španělsko - Kanáry - Aktuální přehled letenek na Tenerife ↔ od 2.521 Kč

TIP! Španělsko - Kanáry - Aktuální přehled letenek na Tenerife ↔ od 2.521 Kč

Máme pro vás nové informace ohledně letů na vytoužený ostrov Tenerife. Jak to vypadá s nabídkou letenek před začátkem léta? Na Tenerife nás dopraví buď irský Ryanair z Vídně od 2.649 korun a nebo taky Wizz Air. Maďarský dopravce vypravuje dokonce linky dvě. Z Katovic aktuálně v prodeji od 3.309 korun a také Vídně od 3.317 korun.

Přehled lowcost tarifů na Tenerife

1. Ryanair - letenky Tenerife z Vídně od 2.521 korun s odlety od zítra 25.6. 2022 do 25. března 2023. Nejlevněji až od listopadu.

2. Wizz Air - letenky Tenerife z Katovic od 3.309 korun s odlety od pozítří 26.6. 2022 do 26. října 2022. Nejlevněji poletíme v říjnu.

3. Wizz Air - letenky Tenerife z Vídně od 3.317 korun s odlety od pozítří 26. června 2022 do 23. března 2023. Nejlevněji poletíme od listopadu.

Další info o lince na Kanárské ostrovy

Přímé nízkorozpočtové lety zmíněných leteckých společností jsou přímé (bez přestupu), vedou na letiště Tenerife (TFS) Reina Sofia airport - Španělsko, kam poletíme minimálně 5 hodin. V ceně letenky je i návrat.

Doprava zavazadel

Jak Ryanair, tak i aerolinka Wizz dává k letenkám na Kanárské ostrovy dopravu jednoho kabinového zavazadla bez doplatku. Zavazadla navíc se dají výhodně přikoupit. Učiňte tak ale v průběhu rezervace, na letišti už zaplatíte daleko víc.

Akční letenky Tenerife

 

Další akční letenky na Kanárské ostrovy

Přehled nejlevnějších letenek

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.