TIP! Španělsko ✈ Kanáry - 3 verze levných letenek do Madridu s odlety z Vídně a Prahy ↔ od 1.331 Kč

TIP! Španělsko ✈ Kanáry - 3 verze levných letenek do Madridu s odlety z Vídně a Prahy ↔ od 1.331 Kč

Podívat se na největší královský palác v Evropě Palacio Real, prozkoumat slavné muzeum Museo del Prado, nebo se projít pro "Broadwayi Madridu"? Tohle je jen kapička lákadel hlavního španělského města Madrid. Aktualizovaly jsme pro vás podmínky a předložili tři verze obousměrných levných letů do Madridu s odlety z Vídně a Prahy.

3 verze levných letenek do Madridu

1. Ryanair - Španělsko - letenky Madrid z Vídně od 1.331 Kč - cestovní období 14. prosinec 2022 až 31. říjen 2023

2. Ryanair - Španělsko - letenky Madrid z Prahy od 1.803 Kč - cestovní období 15. prosinec 2022 až 24. březen 2023

3. Iberia - Španělsko - letenky Madrid z Prahy za 3.990 Kč - cestovní období 12. leden 2023 až 29. červen 2023.

Náš tip

Jak postupovat při rezervaci levné letenky? Mějte prosím na paměti, že akce jsou platné k datu zveřejnění. Je potřeba si všímat i času zveřejnění příspěvku, jelikož některé tarify jsou vyprodány i během pár chvil. Kdo chce na takové cestě ušetřit, musí být rozhodný. Samotné letenky do Madridu od Ryanair se řadí mezi nízkonákladové, Iberia pak disponuje klasickými leteckými spoji. Další podrobnosti si přečtete v náhledu rezervace.

Další tipy na lety do Španělska?

Barcelona, Santander, Madrid, Zaragoza, Mallorca, Alicante, Valencia, Malaga, Sevilla, Kanárské ostrovy. Nejžádanější lety do těchto lokalit najdete na stránce Španělsko levné letenky TOP 15.

Akční letenky do Madridu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.