TIP! Španělsko ✈ Kanárské ostrovy - aktuální přehled letenek na Gran Canaria z Vídně, Berlína a Krakova ↔ od 2.217 Kč

TIP! Španělsko ✈ Kanárské ostrovy - aktuální přehled letenek na Gran Canaria z Vídně, Berlína a Krakova ↔ od 2.217 Kč

Znáte Kanárské ostrovy jenom z obrázků? A co takhle letos uskutečnit takový výlet na Kanáry doopravdy? Chceme vám to usnadnit a tak jsme připravili přehled možností letů na ostrov Gran Canaria za levnější peníz. Od nás se na Gran Canaria sice nelétá. Za to můžeme vyrazit z rakouské Vídně, německého Berlína a polského Krakova.

Co vychází teď v červnu pro rezervaci nejlépe. Samozřejme je potřeba zohlednit a vybírat odlety podle své pozice, v kterém kraji bydlíte. O stovku levněji to na Gran Canaria vychází z Vídně u Ryanair (od 2.217 Kč). Wizz Air to má od 2.316 Kč. Z Berlína to stojí od 3.064 Kč. Poslední varianta na Gran Canaria s odlety z Krakova se prodává od 3.737 Kč.

Konkrétní termíny tady vypisovat nebudeme, vždy si stačí rozkliknout danou možnost letu a uvidíte kalendář s volnými místy a cenou. U těchto zpátečních lowcostů se létá s příručním zavazadlem zdarma.

Kam se nejčastěji létá na Kanárské ostrovy? Je to Gran Canaria, Lanzarote, Tenerife, Fuerteventura a La Palma - tady se ale nyní nelétá a když už za balík. Přehled všech ostatních zmíněných najdete stránce přehled letenek na Kanárské ostrovy.

Akční letenky Gran Canaria

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.