TIP! Španělsko - Kanárské ostrovy - 3 verze levné letenky na Tenerife z Vídně a Katovic (zpáteční) od 2.080,- Kč

TIP! Španělsko - Kanárské  ostrovy - 3 verze levné letenky na Tenerife z Vídně a Katovic (zpáteční) od 2.080,- Kč
Rezervace letenky

Vzhůru na Kanárské ostrovy! Je tady nová inspirace na nejteplejší a nejžádanější ostrov na Kanárech, ostrov Tenerife. Český dobrodruh teď využívá tři lowcost tarify. Které to jsou? Je to Tenerife z Vídně a zpět od Ryanair, Tenerife z Vídně od Wizz Air a taky Tenerife z Katovic opět od maďarské letecké společnosti.

Obousměrné lety na Tenerife teď koupíme od 2.080,- Kč. Za tuto cenu se dá odleta v režii Ryanair z Vídně s dostupností termínů od března 2022 až do února 2023. Nejméně stojí letenka na Kanáry na duben a květen.

Konkurenční Wizz Air prodává zpáteční letenky na Tenerife z Vídně od 2.929,- Kč. Nabízí se kapacita od 27. března do 27. října 2022. Nejlépe to vychází na jaro (květen).

Pro lidi z Ostravska a okolí se vyplatí letět na Kanárské ostrovy - Tenerife z Katovic, odkud létá Wizz Air. Zpáteční lety stojí od 3.047,- Kč a opět nejlevnějiší lety připadají na květen.

Tip: Přehled TOP letenek na Kanárské ostrovy

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.