TIP! 🇪🇸 Španělsko - Baleáry - Jarní Mallorca do pětistovky! Levné letenky Palma de Mallorca z Vídně (zpáteční) 491,- Kč

TIP! Španělsko - Baleáry - Jarní Mallorca do pětistovky! Levné letenky Palma de Mallorca z Vídně (zpáteční) 491,- Kč
Rezervace letenky

Tradiční oblíbená destinace, kam létáte na jaře, v létě i na podzim? Španělský ostrov Mallorca. V průběhu dubna jsme si ukázali odlety z Prahy. Nyní bychom rádi věnovali pozornost úplně nejlevnějším letenkám na Mallorcu. Ty vedou z Vídně a u obousměrných letů se vlezeme u hromady termínů do 500,- kč. Cílem je Palma de Mallorca.

Řekli jste si, odlet z Vídně mě nezajímá? Možná změníte názor když zjistíte, že tam vedou z Česka vlaky RegioJet s jízdenkou od 175,- Kč! Mění to situaci? Paráda! Kdy tedy vyrazit?

Dostupnost: Číháte li na nejlevnější letenky Mallorca z Vídně, objednávejte volná místa na květen. U června se dostaneme u zpátečních letů na 794,- Kč, červenec 1.932,- kč, srpen 1.505,- Kč.

Přílety z Vídně (VIE) na letiště Palma de Mallorca airport (PMI). Přímý let společnosti Ryanair trvá dvě hodiny a dvacet minut.

Všechno to jsou ceny za zpáteční lety, tedy i s návratem a taky dopravou zdarma jednoho příručního zavazadla. Tento kufr nebo tašku máte v letadle u sebe.

Chcete si porovnat tento lowcost spoj i s konkurencí. Klikněte na odkaz levné letenky Mallorca na sezónu 2022.

TIP: Přehled levné letenky Španělsko

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.