TIP! Španělsko - Baleárské ostrovy ✈ akční letenky do Palma de Mallorca z Vídně na září a říjen ↔ od 837 Kč

TIP! Španělsko - Baleárské ostrovy ✈ akční letenky do Palma de Mallorca z Vídně ↔ od 837 Kč
Rezervace letenky

Kam se vydat za sluníčkem a vyhřátou krajinou i po skončení letních prázdnin, abychom přitom nezaplatili šílenou sumu? Ideální po všech stránkách jsou Baleárské ostrovy a největší ostrov Španělska s názvem Mallorca. Kdo se rozhodne rezervovat letenky v této době, ušetří balík. Do Palma Mallorca se létá z Vídně už za 837 Kč.

Jak letět na Mallorcu pod 900 Korun?

Rezervací letenky v pravou chvíli a ta právě nastala. Za odměnu nám budou obousměrné akční letenky do Palma de Mallorca z Vídně už za 837 Kč na září a říjen a to je paráda. Volných je dostatek, protože Ryanair tuto linku značně posílil. Jde totiž o jedny z nejžádanějších letů do Španělska.

Jak poletím na Mallorcu?

Odlety jsou z letiště Vídeň. Přílety jsou na (PMI) Palma Mallorca airport - Španělsko. Doba letu na ostrov Mallorca je dvě a půl hodiny. Zpáteční let je identický, jen v opačném směru. Vypravuje letecká společnost Ryanair.

Zavazadla

Nepotřebujete doplácet ani Korunu, pakliže se sbalíte do příručního zavazadla.

Tip redakce

Teploty na Mallorce v průběhu září? Nemějte obavy, ohřejete se. Na ostrově je průměr na září mezi 28 až 32 stupni celsia. V říjnu je to okolo 25 stupni, což je více ideální na turistiku.

Akční letenky na Mallorcu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.