TIP! Španělsko ✈ aktuální přehled levných letenek na Ibizu z Norimberku, Berlína, Vídně, Katovic a Prahy ↔ od 880 Kč

TIP! Španělsko ✈ aktuální přehled levných letenek na Ibizu z Norimberku, Berlína, Vídně, Katovic a Prahy ↔ od 880 Kč

Jak si naplánovat dovolenou na Ibize, ať už jsme odkudkoliv? K tomu vám poslouží náš následující přehled nízkonákladových letenek na ostrov Ibiza. Celkově máme na výběr z 5 tarifů od leteckých společností Ryanair, Wizz Air a Vueling Airlines. Na Baleáry se dá letět výhodně z Norimberku, Berlína, Vídně, Katovic a Prahy a to již od 880 Kč!

Nejlevnější letenky Ibiza jsou k dostání při odletu z Berlína u Ryanair. Tam a zpátky se to podaří právě už za 880 Kč. Druhým v pořadí jsou lety na Baleáry z Norimberku. Opět s Ryanair, tentokrát z Norimberku od 957 Kč. Třetí lowcost spoj je Ryanair Vídeň - Ibiza a zpět od 1.574 Kč. Wizz Air jako jediný svůj tarif na Ibizu létá z Katovic a to od 2.227 Kč. Nabídku uzavírá španělská Vueling Airlines s letenkami z Prahy od 3.612 Kč.

Všechny nízkonákladové spoje jsou obousměrné a většinou obsahují minimálně přepravu jednoho kabinového zavazadla. Cestovní období najdete v kalendáři po rozkliknutí uvedené varianty.

TIP: Přehled TOP 15 letenky Španělsko na sezónu 2022

Akční letenky Ibiza

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.