TIP! Španělsko ✈ 3 verze akčních letenek do Alicante z Vídně, Norimberku a Pardubic ↔ od 1.287 Kč

TIP! Španělsko ✈ 3 verze akčních letenek do Alicante z Vídně, Norimberku a Pardubic ↔ od 1.287 Kč

Na východním pobřeží Španělska najdeme vyhledávané přístavní město Alicante. Informace o letenkách jsme neaktualizovali od dubna, pojďme to napravit. Všechny spoje tady vypravuje irská Ryanair. Dopravíme se tam z Vídně, Norimberku a taky Pardubic a to od 1.287 Korun za zpáteční letenky. Alicante patří mezi nadprůměr Španělska.

Přehled tarifů do Alicante

1. Ryanair - Alicante  z Vídně od 1.287 Kč - cestovní období 4. srpen 2022 až 25. březen 2023.

2. Ryanair - Alicante z Norimberku od 2.435 Kč - cestovní období 2. srpen 2022 až 29. říjen 2022.

3. Ryanair - Alicante z Pardubic od 3.089 Kč - cestovní období 5. srpen 2022 až 28. říjen 2022.

Podmínky letu do Alicante

Zpáteční letenky jsou včetně přepravy palubního zavazadla zdarma a řadí se do kategorie lowcost. Detaily jednotlivých cen najdete v kalendáři.

Jak se letí do Alicante?

Na Alicante se letí bez přestupu (přímý let) ze všech tří zmíněných měst. Přistání jsou na letišti Alicante airport (ALC) - Španělsko.

Akční letenky Alicante

 

Další levné letenky do Španělska?

Za pár korun je teď k mání také Zaragoza, Menorca, Madrid, Barcelona, Santander, Mallorca a další. Přehled najdete na stránce TOP 15 akčních letenek do Španělska.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.