TIP! 🇪🇸 Španělsko - 12 verzí levných letů do Barcelony ↔ od 572,- Kč

TIP! 🇪🇸 Španělsko - 10 verzí levných letů do Barcelony ↔ od 572,- Kč

Barcelona je českými cestovateli momentálně nejžádanější letovisko vůbec. Na první příčce je právem, nabízí toho k výletu i dovolené hodně k vyžití. Slunné počasí, krásné pláže, historické památky, chutné jídlo, hromada obchodních tříd a další. Na to reagují i aerolinky a dohromady má náš batůžkář možnost letět až 12 různými způsoby od 572,- Kč.

S kým plánovat let do Barcelony? V tuhle chvíli se dá vybrat tarif od Ryanair, Wizz Air, Vueling Airlines, Austrian Airlines, Lufthansa a Eurowings.

Odkud letět? Nabízí se tyto odlety: Německo: Norimberk, Rakousko: Vídeň, Česko: Praha, Polsko: Krakov a Katovice.

Jedná se o zpáteční letenky. Kromě letenek od Eurowings jsou to všechno nízkonákladové lety.

TIP: Přehled levných letenek do celého Španělska

Akční letenky do Barcelony

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.