TIP! Smartwings - Řecko - levné letenky Kréta z Brna (zpáteční) 5.390,- Kč

TIP! Smartwings - Řecko - levné letenky Kréta z Brna (zpáteční) 5.390,- Kč
Rezervace letenky

Let na Krétu na vlastní pěst, tedy bez cestovní kanceláře v roce 2022, může mít mnoho podob. Největší pozornost vždy věnujeme nejlevnějším letům od dopravců Wizz Air a Ryanair. Ne každý má prioritu cenu. Někdo chce odlétat co nejblíže svému bydlišti. Je li to druhé největší české město, zčeknete akci Smartwings!

Česká lowcost letecká společnost Smartwings zdaleka není nejlevnější, ale i přesto je oblíbená. Vyžívané jsou také lety do jiných měst jako Dubaje, Malagy, na Mallorcu a další.

Smartwings chcou za letenky na Krétu s odletem z Brna 5.390,- Kč i včetně zpátečního směru. Termíny jsou od konce května a taky na začátek léta, přesněji řečeno celý měsíc červen.

Pozor, volná kapacita linky Brno - Kréta (Heraklion) a zpět už je na minimu.

Jestli se vám už nepodaří koupit letenky na Krétu od Smartwings, doporučujeme zkouknout TOP 10 nejlevnějších letů do Řecka.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.