TIP! Smartwings ✈ Řecko - akční letenky na Korfu z Ostravy, Prahy a Brna 7.790 Kč

TIP! Smartwings ✈ Řecko - akční letenky na Korfu z Ostravy, Prahy a Brna 7.790 Kč

Převážně charterová česká nízkonákladová aerolinka Smarwings se i přes vyšší ceny drží u českých dovolenkářů na výsluní a zájem je také o samostatné letenky. V rámci přehledu bychom rádi zmínily také trojičku akčních letů do Řecka - na ostrov Korfu s odlety z Ostravy za 7.790 Kč, Prahy za 7.790 Kč a Brna za 8.490 Kč.

Přehled akčních letenek na Korfu v podání Smartwings

1. Smartwings - Korfu z Ostravy za 7.790 Kč - dostupnost volných míst na odlety 28. července a nebo 25. 29. srpna. Mimo prázdniny je ještě hromada kapacity na září.

2. Smartwings - Korfu z Prahy za 7.890 Kč - dostupnost volných míst na 15. červenec až 4. říjen 2022. Místa na prázdniny jsou stále k dispozici.

3. Smartwings - Korfu z Brna za 8.490 Kč - dostupnost volných míst na odlet 28. července, co se týká letních prázdnin a potom také kapacita na září.

Jak poletím na Korfu?

Na ostrov se létá přímým spojem z Prahy-Ruzyně, Brna - Tuřan a nebo Ostravy - Mošnova. Trvání letu do Řecka je okolo dvou hodin čistého času. Přílety jsou na letiště Kerkyra (CFU) I Kapodistrias airport.

Přeprava zavazadel u Smartwings

Zdarma jedno zavazadlo, které putuje na palubu. Jeho maximální rozměry musí splňovat 56x45x25 cm a hmotnost do 8 kilogramů.

Akční letenky na Korfu (Kerkyra)

 

Další alternativy letů na Korfu

Na řecký ostrov Korfu se létá nízkonákladově také z Budapešti, Vídně, Krakova, Berlína, Bratislavy, Norimberku a také ze tří zmíněných českých letišť. Tarify najdete na stránce všechny verze letů na Korfu.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.