TIP! Smartwings ✈ Francie - Azurové pobřeží - akční letenky do Nice z Prahy také na letní prázdniny ↔ 6.290 Kč

TIP! Smartwings ✈ Francie - Azurové pobřeží - akční letenky do Nice z Prahy také na letní prázdniny ↔ 6.290 Kč
Rezervace letenky

Jedno z nejhezčích míst ve Středomoří je Nice na Azurovém pobřeží. Rádi bychom vás seznámili s českou verzí nízkonákladového letu na Francouzskou riviéru od letecké společnosti Smartwings. Linka Wizz Air sice na první pohled vypadá daleko levněji, ale nenechte se zmást. Za letenky do Nice z Vídně na hlavní sezónu dáte víc.

Na Azurové pobřeží z Česka i v hlavní sezóně!

Smartwings oproti ostatním aerolinkám nasadí jednu cenu a tu drží u všech termínů, které zařadí do akčního kalendáře. Plánujte trip na Francouzskou riviéru na jaro, léto a podzim 2023. Levné letenky do Nice z Prahy a zpátky si tak zarezervujeme i na hlavní letní turistickou sezónu 2023, viz období od 31. března do 15. října.

Jak poletím na Francouzskou riviéru?

Přímý lowcost let bez přestupu společnosti Smartwings na Azurové pobřeží začíná na letišti Praha Václav Havel (PRG) - Česko a končí na letišti Nice (NCE) Cote D Azur airport - Francie. V ceně je i doprava zpět a jedno příruční zavazadlo k tomu.

Akční letenky Nice

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.