TIP! Singapore Airlines ✈ Vietnam - letenky do Ho Chi Minh City z Prahy s 5* aerolinkou ↔ 14.990 Kč

TIP! Singapore Airlines ✈ Vietnam - letenky do Ho Chi Minh City z Prahy s 5* aerolinkou 14.990 Kč
Rezervace letenky

Zaznamenali jste naše zprávy o prodeji akčních letenek do Vietnamu z Česka od 4* letecké společnosti Turkish Airlines? Jste li jestě náročnější, máme pro vás dáreček v podobě letenky Vietnam s odletem z naší země od 5* aerolinky Singapore Airlines. Je tu pozvánka letět Do Ho Chi Minh City z Prahy a zpátky s těmi nejlepšími za 14.990 Kč.

Zahájení prodeje akčních letenek do Vietnamu je bezesporu pro české cestovatele důležitou údálostí. Teď si nabíc vybereme z více tarifů, co víc si přát. Co nabízí napdrůměrná 5* letecká společnost Singapore Airlines?

Dostupnost: Především jsou to letenky Praha - Ho Chi Minh City (Ho Či Minovo město) a zpět s odlety buď v říjnu a listopadu letošního roku a nebo pak ledna do konce dubna 2023.

Do Vietnamu se Singapore Airlines letí z Prahy přes německý Mnichov a také Singapur (krátké přestupy).

Zavazadla zdarma: 1 palubní + 1 odbavené do 25 kg.

TIP: Další levné letenky do Ho Chi Minh City

TIP: Přehled všech akčních letenek do Vietnamu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.