TIP! Singapore Airlines - Thajsko - levné letenky Phuket z Mnichova 12.590,- Kč a Prahy 13.990,- Kč

TIP! Singapore Airlines - Thajsko - levné letenky Phuket z Mnichova 12.590,- Kč a Prahy 13.990,- Kč
Rezervace letenky

Certifikovaná pětihvězdičková aerolinka Singapore Airlines létá v akci na Phuket. Jaké jsou možnosti pro výběr letenky? Jsou dve verze. Odlety do Thajska z Mnichova za 12.450,- Kč a nebo Prahy za 13.990,- Kč. Jen pro srovnání: Další pětihvězdičková aerolinka Qatar Airways chce za lety na Phuket z Prahy ještě o tisícovku víc.

Odlety na Phuket z Mnichova a Prahy se neliší jenom cenou, ale i dostupností. U první alternativy je bohatá nabídka volných míst s odlety od 25. dubna do 28. prosince 2022.

Letenky na Phuket z Prahy od Singapore Airlines mají dostupnost až od konce roku. Nabízí se rezervace na cestovní období od 1. listopadu 2022 do 27. února 2023. Letí se přes Singapur.

Zavazadla: 1 příruční a 1 odbavené zavazadlo je v ceně akční letenky.

Dopravce: Singapore Airlines

Na Phuket vede nyní 5 akčních spojů. Přehled zde.

TOP 10 letenky do Thajska

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.