TIP! Singapore Airlines ✈ Spojené státy americké (USA) - akční letenky New York z Prahy na palubě 5* aerolinky ↔ 10.790 Kč

TIP! Singapore Airlines ✈ Spojené státy americké (USA) - akční letenky New York z Prahy na palubě 5* aerolinky ↔ 10.790 Kč
Rezervace letenky

Hledat důvody, proč letět do New Yorku zrovna se Singapore Airlines je velmi snadné. Hlavním je ten, že se jedná o aerolinku, které patří do nejužší špičky top dopravců světa. Nemějte obavy, i v ekonomické třídě se budete cítit jako v bavlnce. K tomu nám na ruku jde akce na zpáteční letenky Praha - New York a zpět za 10.790 Kč.

Kdy letět s jednou nejlepších aerolinek do New Yorku?

Se Singapore Airlines poletíme do USA na jaře 2023! Aerolinka právě teď uvolnila letenky New York z Prahy pod jedenáct tisíc Korun na cestovní období mezi 18. dubnem 2023 až 15. květnem 2023.

Jak poletím se Singapore Airlines do USA?

Linka je sice nenáročná, avšak s jedním přestupem. Z Prahy (PRG) cestujeme na palubě Singapore Airlines v letadle Airbus A321, s kterým letíme do německého Frankfurtu (FRA), kde se přestupuje. Za půldruhé hodiny pokračuje s největším civilním dopravním letounem na světě Airbus A380 ve směru New York (JFK) John F Kennedy airport - Spojené státy americké (USA). Stejně to absolvujeme i nazpátek.

Singapore Airlines = doprava tří zavazadel zdarma!

Na cestu do New Yorku můžeme být doslova nabaleni od hlavy až k patě. Singapore Airlines dává u každé letenky v ekonomické třídě dopravu jednoho příručního + dvou odbavených zavazadel bez dalšího doplatku!

Náš tip

Velmi chutné jídlo zdarma, interaktivní zábava pro každého cestovatele, polštář a deka a taky komfortní balíček se zubním kartáčkem, zubní pastou a ponožkami. Zastánci co nejkratších letů však mohou sáhnout také po přímé lince z Berlína a Mnichova od United Airlines za úžasných 8.790 Kč. Bez přestupu nabízí letenky do New Yorku i Lufthansa za 9.790 Kč při startu z letiště v Mnichově.

Akční letenky do New Yorku

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.