TIP! Singapore Airlines ✈ Spojené státy americké (USA) - akční letenky do New Yorku z Prahy na křídlech 5* aerolinky 12.390 Kč

TIP! Singapore Airlines ✈ Spojené státy americké (USA) - akční letenky do New Yorku z Prahy na křídlech 5* aerolinky 12.390 Kč
Rezervace letenky

Náš průvodce výběru nejvýhodnějších letenek do USA zaznamenal dvě nové příležitosti ke koupi letenek do New Yorku s odlety z Česka. Jako první vám představíme tarif 5* vlajkové aerolinky Singapuru který skloubí velmi příznivou cenu, odlet z Česka a taky nadstandartní kvalitu top dopravce. Letenky New York z Prahy jen za 12.390 Kč.

Letět za velkou louži s 5* Singapore Airlines z Prahy za cca dvanáct tisíc, to je pro české cestovatele velký bonus. Kdy se do New Yorku vypravit? Letenky na odlety do USA od 20. září 2022 až 20 říjen pokrývá období po konci letních prázdnin. Chcete li vyrazit do Ameriky právě v této době, okamžitě rezervujte.

Linka do Spojených států amerických letecké společnosti Singapore Airlines odlétá z letiště Praha Václav Havel (PRG) s přestupem ve Frankfurtu (FRA) - Německo (1h a 25 min)

a příletem na  New York (JFK) John F Kennedy airport - USA.

Zavazadla: Přeprava 3 je zdarma. Je to je jedno palubní a dvě odbavené do podpalubí.

TIP: Přehled dalších akčních letenek do USA

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.