TIP! Singapore Airlines ✈ Malajsie - akční letenky na ostrov Penang z Prahy ↔ 15.590 Kč

TIP! Singapore Airlines ✈ Malajsie - akční letenky na ostrov Penang z Prahy ↔ 15.590 Kč
Rezervace letenky

Do Malajsie s jednou z nejlepších leteckých společností? Po Kuala Lumpur a Langkawi je tu nová pozvánka na ostrov Penang. Oproti Scoot Airlines můžeme letět do města Penang s pětihvězdičkovou aerolinkou Singapore Airlines a navíc s odletem z Česka (Scoot létá nízkonákladové z Berlína). Praha - Penang a zpět v prodeji za 15.590 Kč.

Kdy je možné lětet do Malajsie s 5 hvězdičkovou leteckou společností Singapore Airlines? Jsou to letenky na Penang z Prahy to následující podzim až jaro (31. říjen 2022 29. duben 2023).

Linka Singapore Airlines má dvá přestupy. (Mnichov a Singapur). Konečná je na  Penang (PEN) Penang Intl Arpt - Malajsie. Zpáteční letenka je už zahrnuta v ceně.

Sebou bez doplatku máme u Singapore Airlines letenky do Penangu přepravu dvou zavazadel. 1 palubní a jedno odbavené do hmotnosti 25 kg.

Chcete si prohlídnout i nabídky na Kuala Lumpur a Langkawi? Navštivte stránku levné letenky do Malajsie.

 
Doplň si levné letenky o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.