TIP! Shenzhen Airlines / Air China ✈ Vietnam - akční letenky Hanoj z Frankfurtu ↔ 10.790 Kč

TIP! Shenzhen Airlines / Air China ✈ Vietnam - akční letenky Hanoj z Frankfurtu ↔ 10.790 Kč
Rezervace letenky

Ponořte se do víru tradičních vietnamských trhů a úchvatných historických památek ve městě Hanoj, kde se každý kout nese příběhem. Toto město, obklopené starobylými chrámy a zelenými jezery, nabízí autentické gastronomické zážitky a nezapomenutelnou atmosféru, která vás pohltí svou pestrostí a životem orientálního Vietnamu.

Levné letenky do Hanoje za 10.790 Kč

Tahle akce do Vietnamu značně vyčuhuje mezi ostatními. Obousměrné akční letenky do Hanoje za 10.790 Kč s odletem z Frankfurtu v rámci kombinovaného tarifu aerolinek Shezhen Airlines a Air China nemají konkurenci. Jediným dalším spojem v akci jsou totiž lety Praha - Hanoj a zpět od Turkish za 17.490 Kč a to je 75% víc.

Dopravce: Shenzhen Airlines a Air China

Cestovní období: 1. leden 2024 až 29. březen 2024

Odlet: Frankfurt (FRA) Frankfurt Intl Německo

Přestup: Shenzhen (SZX) Shenzhen Arpt Čína

Přílet: Hanoj (HAN) Noibai Arpt Vietnam

Zavazadla: 2 zdarma (1 příruční + 1 odbavené do 23 kg)

Jak se po příletu do Hanoje dostat z letiště?

Cesta z mezinárodního letiště Noi Bai (HAN) v Hanoji do centra města zahrnuje několik možností dopravy. Zde jsou tyto možnosti seřazeny od nejlevnější po nejdražší, včetně přibližných cen a doby cesty:

1. **Autobus**: Veřejné autobusy jako linka 86 nebo tradiční autobusové linky (např. č. 17, 90) jsou nejlevnější možností. Jízdné je velmi nízké, obvykle kolem 5,000 až 30,000 vietnamských dongů. Cesta do centra může trvat asi 1 až 1,5 hodiny, v závislosti na dopravní situaci.

2. **Minibus/Shuttle služby**: Některé společnosti nabízejí shuttle služby, které vás zavezou přímo do centra Hanoje. Ceny se pohybují od 40,000 do 50,000 vietnamských dongů. Cesta trvá přibližně 1 hodinu.

3. **Taxi služby**: Taxi stojany jsou dostupné přímo u letiště. Cesta taxíkem do centra města obvykle stojí mezi 300,000 a 400,000 vietnamských dongů a trvá asi 30-45 minut, v závislosti na dopravní situaci.

4. **Pronájem auta s řidičem**: Tato možnost je vhodná pro ty, kteří hledají pohodlí a flexibilitu. Ceny se mohou pohybovat od 500,000 vietnamských dongů výše, v závislosti na službě. Doba cesty je podobná jako u taxi, zhruba 30-45 minut.

5. **Sdílené jízdy (např. Grab)**: Služby jako Grab jsou populární a pohodlné, s cenami obvykle nižšími než u tradičních taxi. Ceny a časy cesty jsou srovnatelné s taxíky.

Při výběru dopravního prostředku je důležité vzít v úvahu faktory jako je pohodlí, čas cesty a osobní preference. Ceny a časy cesty se mohou měnit v závislosti na dopravní situaci a sezóně.

Co dělat v Hanoji?

Hanoj, hlavní město Vietnamu, je město bohaté na historii, kulturu a jedinečnou architekturu. Zde je 15 atrakcí a zajímavostí, které v Hanoji stojí za návštěvu:

1. **Prohlídka Ho Či Minova mauzolea** - Odpočívárna vietnamského revolucionáře a prezidenta Ho Či Mina.
2. **Objevování Starého města (Old Quarter)** - Historická čtvrť s úzkými uličkami a tradičními obchody.
3. **Návštěva Jezera Hoan Kiem** - Malebné jezero v centru Hanoje, známé svým klidem a krásou.
4. **Prohlídka Chrámu literatury (Van Mieu)** - Historický chrám věnovaný Konfuciovi, který sloužil jako první univerzita ve Vietnamu.
5. **Návštěva Etnologického muzea Vietnamu** - Muzeum prezentující kulturu a život vietnamských etnických skupin.
6. **Procházka po mostu Long Bien** - Historický most postavený za francouzské koloniální éry.
7. **Objevování West Lake** - Největší jezero v Hanoji, oblíbené místo pro odpočinek a rekreaci.
8. **Návštěva Chrám Ngoc Son** - Chrám na malém ostrově na jezeře Hoan Kiem.
9. **Prohlídka Hanoi Opera House** - Nádherná operní budova, inspirace pařížskou Operou Garnier.
10. **Návštěva Muzea výtvarných umění Vietnamu** - Muzeum s rozsáhlou sbírkou vietnamského umění.
11. **Procházka po Tržišti Dong Xuan** - Největší trh v Hanoji s širokou nabídkou zboží.
12. **Objevování Imperiální citadely Thang Long** - Historický komplex, který byl centrem vietnamské politické moci po tisíce let.
13. **Návštěva Hanoi Hilton (Hoa Lo Prison)** - Bývalé vězení, nyní muzeum připomínající vietnamskou historii.
14. **Prohlídka St. Joseph's Cathedral** - Nejstarší kostel v Hanoji, postavený v gotickém stylu.
15. **Výlet do Bat Trang Ceramic Village** - Tradiční vesnice známá výrobou keramiky.

Hanoj je město, kde se prolíná historie, modernita a tradiční vietnamská kultura, což dává návštěvníkům jedinečnou příležitost prozkoumat bohatý kulturní život a historické památky.

Akční letenky Hanoj

Náš tip

Další levné letenky do Vietnamu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

 

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.