TIP! Scoot ✈ Vietnam - akční letenky Ho Chi Minh City z Berlína ↔ 10.490 Kč

TIP! Scoot ✈ Vietnam - akční letenky Ho Chi Minh City z Berlína ↔ 10.490 Kč
Rezervace letenky

Když se na trhu objeví akce singapurské nízkonákladové aerolinky Scoot, tak si můžeme být jisti, že nebude mít cenovou konkurenci. Příklad? Dnešní letenky do Vietnamu! Zatímco ostatní letecké společnosti létají do Ho Chi Minh City od šestnácti tisíc Korun, Scoot to zvládne daleko levněji. Při letu z Berlína zaplatíme jen 10.490 Kč.

Kdy letět do Vietnamu za pouhých 10.490 Kč?

Tady moc prostor na nějaké manévrování není. Stručně a jasně. Letecká společnost Scoot nabízí letenky do Ho Chi Minh City z Berlína v předprodeji volných míst pouze na měsíc březen příštího roku a to až při odletu od 13.3. 2023.

Popis cesty do Vietnamu v režii Scoot

Singapurská nízkorozpočtová aerolinka Scoot létá do Vietnamu z německého letiště Berlín Brandenburg (BER) s přestupem v Singapuru - Changi airport (SIN) (pauza asi jen 3 hoďky) a příletem na  Ho Či Minovo Město (SGN) Tan Son Nhut airport - Vietnam.

Doprava zavazadel do Vietnamu v režimu lowcost?

Bez doplatku se přepravuje u Scoot Airlines jedno příruční zavazadlo 54x38x23 cm a taky malá taška 40x30x10 cm.

Tip redakce

Abyste si mohli porovnat výhodnost tarifu, níže najdete kompletní přehled nabídek akční letenek do Ho Chi Minh City. Z Prahy tam létá Singapore Airlines a Lufthansa.

Akční letenky Ho Chi Minh City (Saigon)

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.