TIP! 🇲🇾 Scoot - Malajsie - levné letenky Langkawi z Berlína (zpáteční) 11.990,- Kč

TIP! 🇲🇾 Scoot - Malajsie - levné letenky Langkawi z Berlína (zpáteční) 11.990,- Kč
Rezervace letenky

Cestovatelský svět se vrací do normálu! Chcete další důkaz? Na souostroví se 100 ostrůvky v Andamanském moři na severozápadě Malajsie, jsme se s akčním letem tři roky nepodívali. Teď ale úřaduje singapurská lowcostová aerolinka Scoot, která všem ukazuje záda! Dopravce má jedinečné obousměrné letenky na Langkawi za 11.990,- Kč.

Tyhle akční lety na Langkawi za dvanáct tisíc korun v podání nízkonákladové letecké společnosti Scoot mají odlety z dobře dostupného německého Berlína (jezdí tam například České Dráhy).

Dostupnost: Kalendář vybízí k akčním letům do Malajsie - Langkawi od 12. září 2022 do 25. října 2022 a to jen při aktuální rezervaci !!!

Odlétá se z letiště Berlín Brandenburg (BER) - Německo s dopravcem Scoot a letí se s přestupem v Singapuru (SIN). Finální přílet je na letiště Langkawi (LGK) airport - Malajsie. Stejný je i návrat, jen samozřejmě opačně.

Zavazadla: 1 palubní zavazadlo bez doplatku

TIP: Na Langkawi létá i pětihvězičková Qatar Airways, letenky ale stojí skoro jednou tolik (20.990,- Kč).

TIP: Souhrn všech akčních letů do Malajsie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.