TIP! Scoot ✈ Malajsie - levné letenky do Miri z Berlína ↔ 10.990 Kč

TIP!  Scoot ✈ Malajsie - levné letenky do Miri z Berlína ↔ 10.990 Kč
Rezervace letenky

Cestovatelé pozor! Je tu premiérová nabídka do naprosto exotické a ojedinělé destinace. Absolutně poprvé v historii našeho 15. letého mapování levných letenek vám představujeme akční letenky do Miri. Ptáte se, kde že to je? Zkušení ví, že jde o Malajsii. Lety do Miri nově vypravuje nízkonákladovka Scoot za 10.990 Kč.

Do Malajsie za levný peníz poletíme z německého Berlín, odkud singapurská letecká společnost Scoot vypravuje své lety do Asie.

Dostupnost: Tady svítí červený vykříčník. Poslední letenky do Miri má Scoot na listopad 2022 a poté na březen 2023. Jiná volná kapacita už není k dispozici.

Jestli náš bágl nebude větší než palubní zavazadlo, máme to bez doplatku i za přepravu batožiny. Letí se přes Singapur.

TIP: Další výhodné lety do Malajsie. Nyní je to Kota Kinabalu, Penang, Langkawi, Miri a Kualu Lumpur).

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.