TIP! Scoot ✈ Laos - levné letenky do Vientiane z Berlína ↔ 10.790 Kč

TIP!  Scoot ✈ Laos - levné letenky do Vientiane z Berlína ↔ 10.790 Kč
Rezervace letenky

Neuvěřitelné 4 roky, 1 měsíc a 20 dní trvalo čekání na akční letenky do Laosu, kdy naposledy Thai Airways vytasila lety do Vientiane z Vídně za 12.790 Kč. Dnes je tu ovšem exkluzivita jako hrom. Světlo světa totiž spatřila nízkonákladová letenka Laos s odletem z Berlína. Za zrodem je nízkonákladovka Scoot a létá se z německého Berlína.

Cena je kapitola sama o sobě. Proč? Za takových podmínek, jaké nám teď předkládá singapurská Scoot, jsme tam cestovat ještě nikdy nemohli. Zpáteční levné letenky Vientiane s odlety z Berlína se totiž prodávají za senzačních 10.790 Kč!!!

Že by tady byl čas měsíc vyčkávat a pak se teprve rozhodnout, to nehrozí. Tyto levné letenky do Laosu klesly díky výprodeji posledních volných míst. Bookovat se dají termíny od 20. ledna 2023 s návraty do 14. března.

Zavazadla zdarma: 1 palubní + 1 odbavené.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.