TIP! Scoot - Indonésie - Bali - levné letenky Denpasar Bali z Berlína (zpáteční) 12.990,- Kč

TIP! Scoot - Indonésie - Bali - levné letenky Denpasar Bali z Berlína (tam a zpět) 12.990,- Kč
Rezervace letenky

Nezaregistrovali jste minulý měsíc akční lety na Bali od pětihvězdičkové aerolinky Singapore Airlines? Škoda. Akce už je vyprodána, ale neházejte flintu do žita. Hned v zápětí tasí trumf z rukávu singapurská nízkonákladová letecká společnost Scoot s akcí zpáteční levné letenky do Denpasar Bali s odlety z Berlína za 12.990,- Kč.

Dostupnost: Tarif aerolinek Scoot je ještě o tisícovku levnější a momentálně si levnější lety na Bali nepořídíte. Cestovní období je poměrně obsáhlé a obsahuje i termíny od 30. března až do 20. října 2022 (kromě letních prázdnin).

Jak se letí do Indonésie s lowcost aerolinkou Scoot? Odlétá se z letiště Berlín Brandenburg (BER) - Německo a letí se s krátkým přestupem v Singapuru - letiště (SIN) Changi airport - Singapur. Přílety  jsou na letiště (DPS) Ngurah Rai airport.

Zavazadla: Zdarma 1 kabinové zavazadlo

Dopravce: Scoot

Tip: Přehled levných letenek do Indonésie

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.