TIP! Saudia Airlines ✈ Jižní Korea - akční letenky Soul z Vídně ↔ 11.990 Kč

TIP! Saudia Airlines ✈ Jižní Korea - akční letenky Soul z Vídně ↔ 11.990 Kč
Rezervace letenky

Je tu nová pozvánka do jihokorejského Soulu! Propásli jste akci Turkish Airlines ze září, kdy aerolinka létala do Jižní Korei z Česka za necelých čtrnáct tisíc? Nevadí! Svůj tarif z června nyní oprášila Saudia Airlines. Na co momentálně těšit? Jsou to obousměrné akční letenky Soul s odletem z Vídně za 11.990 Kč jako jediná akční linka.

Kdy letět do Jižní Korei za dvanáct tisíc?

Proklikem na modrý odkaz hned pod titulkem článku se dostanete do kalendáře akčních míst. Saudia Airlines v tomto případě má letenky do Soulu z Vídně na 19. únor 2023 až 1. duben 2023. Jako jediný tarif s nepříliš velkým počtem volné kapacity půjde na dračku, tak sebou hoďte.

Jak se letí do Soulu?

Do Jižní Korei se startuje z Vídně (VIE) s přestupem v Saudské Arábii - Jeddah (JED). Spoj tam končí na letišti Soul (ICN) Incheon airport . Zpátky to máme po stejné trase jen v opačném pořadí.

Kolik zavazadel sebou do Jižní Korei?

Zdarma 2 zavazadla. (1 příruční + 1 odbavené).

Náš tip

Letos se akční letenky do Jižní Korei zatím objevily v systémech dohromady pouze třikrát. Je tedy možné, že akce Saudia Arabian Airlines patří mezi jednu z posledních v letošním roce. Kdo to prováhá, možná si zase chvíli opočká.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.