TIP! Saudia Airlines ✈ Filipíny - akční letenky do Manily z Vídně s 4* aerolinkou ↔ 14.590 Kč

TIP! Saudia Airlines ✈ Filipíny - akční letenky do Manily z Vídně ↔ 14.590 Kč
Rezervace letenky

Třikrát hurá! Je tu první letní tip na výhodné cestování na Filipíny! Poté, co se v květnu celkem bleskově vyprodala akce od Kuwait Airways na Manilu z Mnichova za "patnáct a půl" se nic podobného najít nedalo. Nyní na trh akčních letenek vstupuje 4* vlajková aerolinka Emirátů s nabídkou na obousměrné lety do Manily z Vídně za 14.590 Kč.

Kdy letět na Filipíny?

Saudia Airlines poskytla volné letenky Vídeň - Manila a zpět v ceně 14.590 Kč na letošní rok - období od 11. září až 26. říjen 2022 a taky příští rok - na 25. březen až 28. červen 2023.

Jak se cestuje na Filipíny?

Odlétá se s leteckou společností Saudia Airlines z letiště Vídeň - Schwechat (VIE) - Rakousko s jedním přestupem na letišti Jeddah (JED) airport - Saudská Arábie. Přílety Manila (MNL) Ninoy Aquino airport - Filipíny.

Kolik zavazadel si vzít sebou na Filipíny?

V ceně letenky do Manily z Vídně dává Saudia Airlines zdarma přepravu dvou zavazadel. Jedno palubní + jedno odbavené.

Tip redakce

Žádná jiná aerolinka momentálně akční letenky na Filipíny nenabízí. Je tedy jasné, že tohle "zboží" půjde na dračku!

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.