TIP! Saudi Arabian Airlines - Thajsko - levné letenky Bangkok z Vídně (tam a zpět) 10.690,- Kč

TIP! Saudi Arabian Airlines - Thajsko - levné letenky Bangkok z Vídně (tam a zpět) 10.690,- Kč
Rezervace letenky

Je tady další zajímavá alternativa levného letu do Thajska a my tak máme opravdu z čeho vybírat. Na českém trhu se po několika letech objevuje akční tarif vlajkové letecké společnosti Saudské Arábie. Čtyřhvězdičková aerolinka Saudi Arabian Airlines nabízí nové zpáteční levné letenky Bangkok s odlety z Vídně v ceně 10.690,- Kč.

Dostupnost: Kalendářní období pro lety do Bangkoku z Vídně na palubě Saudi Arabian Airlines pokrývá termíny v mimosezónní době od 27. března do 29. října 2022.

Do Thajska se odlétá na palubě Saudi Arabian Airlines z Vídně (VIE) a letí se přes Jeddah (Saudská Arábie) s konečným příletem na Bangkok (BKK) Suvarnabhumi airport. Zpátky letíme stejně.

Zavazadla: Jedno příruční + jedno odbavené je zahrnuto v ceně levné letenky.

Dopravce: Saudi Arabian Airlines

Tohle je alternativa k akčním letenkám do Bangkoku z Berlína od Scoot od 7.390,- Kč a Vídně od Air France za 9.390,- Kč. Je tu i Finnair, která létá do Bangkoku z Česka (Prahy) za 10.990,- Kč. Všechny tarify najdete na stránce levné letenky Bangkok.

Tip: TOP 10 akčních letenek do Thajska

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.