TIP! 🇲🇻 Saudi Arabian Airlines - Maledivy - levné letenky Male z Vídně s 4* aerolinkou (zpáteční) 14.590,- Kč

TIP! Saudi Arabian Airlines - Maledivy - levné letenky Male z Vídně (zpáteční) 14.590,- Kč
Rezervace letenky

Už i dálkové spoje mají zelenou. Dovolujeme si upozornit na nový tarif a zároveň i aktuálně nejlevnější letenky na Maledivy, které nám přes velikonoční svátky servíruje čtyřhvězdičková aerolinka Saudi Arabian Airlines. Máme tu zpáteční letenky Male s odlety z Vídně za 14.590,- Kč. Na Maledivy teď nikdo levněji nelétá.

Dostupnost: Letecký trip na Maledivy je možné podniknout už na konci května. Letenky do Male z Vídně od Saudi Arabian Airlines v kalendáři pokrývají datumy od 31.5. až po 26. říjen, kdy je poslední den návratu. Pouze vybrané poslední termíny!

Letecká společnost Saudi Arabian Airlines odlétá na Maledivy z letiště Vídeň (VIE) Vienna airport - Rakousko. Letí se s jedním přestupem a to na letišti Jeddah (JED) airport - Saudská Arábie (4h 30min). Konečné přistání je na Male (MLE) airport - Maledivy.

Zavazadla: 1 příruční a 1 odbavené jsou zdarma.

Dopravce: Saudi Arabian Airlines

TIP: Přehled všech akčních letenek na Maledivy

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.